Trápí Vás stále dokola
ÚPORNÉ BOLESTI ZAD?

Zkoušeli jste již pro léčbu dělat všechno, ale bolest zad se Vám stále vrací?
Zdá se Vám, že bolest zad se  objevuje nahodile  - bez příčiny? 

 

Anebo máte bolesti zad poprvé a chcete zjistit, zda mají nějakou příčinu v psychice?


Pokud se Vám stává, že i přes opakované rehabilitace a cvičení se stále dokola nedokážete zbavit bolestí zad, pak pro Vás mám pozvánku...

>>> Pustťe si video, ve které Vám představím nový kurz <<<

Nyní se slevou 30% - Při objednávce zadejte slevový kód:

PSYCHOSOMATIKA30

PSYCHOSOMATIKA-ONLINE:
Jak na bolesti zad a páteře

Bolesti zad s Vaší psychikou velmi úzce souvisí!

Pokud jsme ve stresu nebo pod vlivem emocí, které si neuvědomujeme, toto vše se
promítá do postoje našeho těla.

Velmi důležité souvislosti vzniku bolestí zad a svalů tak můžeme hledat v našem celkovém vnitřním nastavení, v míře našeho sebevědomí a sebepřijetí.

 

Tento online kurz Vám nabízí několik pohledů, jak spolu souvisí psychika a bolesti zad a svalů.
Pokud zjistíte, že některá z příčin bolestí se Vás týká osobně, dozvíte se zde, jak s touto příčinou dále pracovat.

Dostanete návod, jak si sami doma můžete pomoci.
Mnohdy stačí jen změna úhlu pohledu nebo jednoduché cviky, při kterých si zvědomíte svůj tělesný postoj a své vnitřní nastavení. 

CO NÁS SPOLEČNĚ BUDE ČEKAT?

Tento online  kurz společně odstartujeme vyplněním dotazníku, ve kterém se zaměříme na Vaše smýšlení, Vaše životní postoje a názory a míru Vašeho sebevědomí.

V teoretické části tohoto kurzu se společně potkáme u 11 videí, ve kterých se budeme zabývat páteři a bolestem zad. Vysvětlíme si, jaká jednotlivá psychosomatická témata nesou konkrétní části naší páteře, ukážeme si, jak páteř funguje jako propojení v našem těle a poukážeme si na to, jaké vlivy na páteři může mít odpojení od různých oblastí našeho života. 

Budeme se také zabývat mužsko - ženskými principy a jejich nerovnováhy v souvislosti s jednostrannými bolestmi páteře a představíme si také 3 typy osobností a jejich sklony k bolestem zad.

V praktické části se vrhneme do cvičení!

Čeká nás zde 8 videí, ve kterých prakticky pomocí jednoduchých cvičení prozkoumáme oblast celé páteře. Naučíme se cviky, které nám pomohou pro uvolnění krční, hrudní i bederní páteře.

Představíme si také pomůcky, které nám pomohou při bolestech svalů a zkusíme i cviky s partnerem, na kterých si ověříme, jak je pro naše tělo důležitá opora, kde tuto podporu potřebujeme cítit a jak naše tělo reaguje na tah a tlak z okolí. 

V bonusové části si můžete dopřát uvolňující vodní relaxaci a máte zde také možnost domluvit si zvýhodněnou osobní konzultaci v Praze s mojí kolegyní Ing. Ivonou Přečkovou, která se zabývá psychosomatikou.

Zajímají vás i ostatní kurzy?
Pak máte možnost si v této sekci zakoupit si ostatní online kurzy z dílny Psychosomatika-online s 20% slevou!

SHRNUTÍ ...

 • V teoretické části kurzu na Vás čeká 11 videí
  v celkové délce 84 minut.
 • V praktické části se potkáme u 8 videí
  a strávíme spolu 61 minut času.
 • Dopřejete si také uvolňující relaxační nahrávku
  a strávíte příjemných odpočinkových 12 minut při vodní relaxaci.
 • Můžete si dopřát zvýhodněnou nabídku ostatních kurzů z naší dílny
  V bonusové sekci můžete zakoupit další produkty z naší dílny s 20% slevou.
 • Vyplníte si startovací dotazník
  ve kterém zjistíte, jak jste na tom se sklonem k bolestem zad a páteře.
 • Můžete si domluvit osobní konzultace s psychoterapeutkou
  Máte možnost zvýhodněných osobních konzultací v Praze s psychoterapeutkou Ing. Ivonou Přečkovou.
 • Přístup k videím získáte ihned
  Videa i audio nahrávky jsou uloženy v rámci nové členské sekce na webu, kam se dostanete odkudkoliv. Videa můžete začít sledovat ihned. Pokud raději posloucháte, jsou pro Vás nachystány u každého videa MP3 nahrávky, které je možné přímo stáhnout. Přístupy do členské sekce Vám přijdou ihned po zaplacení objednávky do Vaší emailové schránky.

V ordinaci praktické lékařky mne kvůli bolestem zad a svalů navštěvuje mnoho pacientů, jejichž potíže se velmi často vracejí. Tito pacienti rehabilitují, docházejí opakovaně na injekce, užívají léky.

Všimla jsem si, že často za jejich potížemi stojí určité životní postoje spojené s emočním nastavením, které lidé neustále opakují.

Proto jsem vytvořila tento kurz, kde se Vám snažím přiblížit, co vše může být z hlediska psychiky s bolestmi zad spojeno a jak s tím dále lze pracovat, aby se potíže neopakovaly.

- MUDr. Adriana Chytilová

Pojďte společně se mnou prozkoumávat psychosomatická témata naší páteře

A pojďme se společně naučit naslouchat svému tělu a předcházet bolestem zad a páteře.

Vy i Vaše tělo si to zasloužíte!

JAKÁ JE CENA TOHOTO KURZU?

Tento relaxační online minikurz můžete získat za

899 Kč s DPH

KDO JE AUTORKA KURZU?

MUDr. Adriana Chytilová
MUDr. Adriana Chytilová

Mou životní cestou je péče o tělo, duši, spiritualitu, jejich propojení a harmonie. Věnuji se praxi praktické lékařky, psychosomatickému poradenství a psychoterapii. Zaměřuji se na témata psychosomatiky, ženství a mateřství.

Kromě klasického lékařského vzdělání jsem absolvovala akreditované psychoterapeutické výcviky v Biosyntéze (orientované na tělo) a PCA - Person Centred Approach (Rogers). Současně mne zajímalo i mnoho alternativních metod, které mi dotvořily celostní pohled na lidskou bytost a její svět.

Více o mne na www.psychoterapie-psychosomatika.cz

NAKOUKNĚTE DOVNITŘ...

Máme pro Vás pohled pod pokličku členské sekce. 

Po zaplacení objednávky Vám budou automaticky vygenerovány přihlašovací údaje
do online členské sekce, kam se jednoduše dostanete vyplněním formuláře na přihlašovací stránce.

Po přihlášení Vás uvítá nástěnka, kde se dozvíte více o programu.  Nástěnka slouží jako rozcestník a z této stránky se dostanete na teoretická, praktická i bonusová videa.
Na stránce najdete také odkaz na úvodní dotazník, ve kterém si otestujete, jak jste na tom s bolestí zad.

Jednotlivá témata budetesledovat na samostatných stránkách.

Pod každým videem si můžete stáhnout MP3 audio soubor z videa a poslouchat ho třeba při jízdě autem nebo na místech, ke není k dispozici internet.

CO NA PRÁCI ADRIANY ŘÍKAJÍ KLIENTI?

"Adrianu jsem si vybrala jako terapeutku, neboť má klasické medicínské vzdělání a zároveň provozuje psychoterapeutickou praxi. Již dlouho bojuji s psychosomatickou chorobou a chci ji léčit jinak než medikamenty nebo chirurgickým zákrokem. Vím, že problém je ve mě, v mém přístupu k životu ,ve vnímání a řešení určitých situacích, v mém chování se ve vztazích. Společně s Adianou hledáme kořeny tohoto jednání a cestu, jak dělat věci jinak. Jsem velmi spokojená, neboť každé sezení mne posouvá o kus dál. Adriana je velice citlivá , empatická, dokáže vytvořit bezpečné prostředí a pomoci člověku i v hodně těžkých životních situacích. Děkuji."

Blanka, 60 let

"Spolupráce s Adrianou mi bez přehánění změnila život. Během naší spolupráce se mé trápení postupně snižovalo a mizelo, zároveň s tím jsem se mohl snad poprvé v životě volně nadechnout. Mé zadrhávání prakticky zmizelo a s tím i úzkostné pocity. Při sezeních jsem cítil bezpeci, důvěru a přijetí a zároveň podporu. Stala pri mne i v těch nejtěžších momentech a toho si moc cením.“

Aleš, 29 let

"Už Woody Allen tvrdil, že by každý měl mít svého terapeuta. Já tvrdím, že by každý měl mít svou Adrianu. Její moudrost, schopnost klást ty správné otázky, souznět, chápat a citlivě nasměrovat k jádru problému, je pro mě dodnes neuvěřitelná. Potkala jsem za svůj život (i za svou kariéru) několik psychologů, terapeutů a couchů, a musím uznat, že se p. Chytilové žádný nerovná. Vím, že kdykoliv mám pocit, že se topím, nebo si potřebuji jen řádně srovnat myšlenky, pomůže mi pár dobře mířenými rozhovory."

Michaela, 28 let

"Adriana mne provázela terapií přibližně čtyři roky, vždy jsem se na terapii cítila bezpečně. Adrianu jsem vnímala jako terapeutku s citlivým přijímajícím a empatickým přístupem. Často jsem cítila, že je na mne dobře napojená a že mluvíme opravdu o tom, co mne trápí. Terapie mi byla užitečná v období, kdy jsem si nebyla jistá sama sebou, neměla jsem vytvořený okruh přátel, se kterými mám opravdový-uspokojivý vztah , v partnerském vztahu jsem se cítila závislá. Více si nyní uvědomuji své potřeby, o které si již umím více říkat, cítím, že mám kolem sebe uspokojující vztahy a stabilní zázemí (nově cítím zázemí sama v sobě). V partnerském vztahu se cítím svobodnější a celkově mám pocit, že jsem konečně dostala odvahu být více svá. Děkuji za Vaši podporu, byla jste mi po ty roky spolupráce vzácným průvodcem."

Tereza K.

Máte už dost bolestí zad a páteře?

Chcete se jich jednou pro vždy zbavit odstraněním jejich příčiny?