Rádi byste si odpočinuli, ale
NEDOKÁŽETE ZPOMALIT?

Míváte problémy usnout? 
Jste často nervózní, v napětí, nedokážete se uvolnit? 


Pokud se Vám stává, že do sebe musíte nalévat kávu a energetické nápoje, abyste přečkali pracovní den, a odpočinek se pro Vás stává obrovskou výzvou, kterou se Vám nedaří zvládnout, pak ČTĚTE DÁLE...

>>> Představujeme Vám nový minikurz odpočinku a relaxace <<<

PSYCHOSOMATIKA-ONLINE:
Naučte se odpočívat krok za krokem

PROČ MEZI KURZY PSYCHOSOMATIKY ZAŘAZUJI PRÁVĚ KURZ RELAXACE?

Od schopnosti dobře si odpočinout se odvíjí  spoustu témat spojených s psychosomatikou.
Jestliže neumíme zvládat stres a  relaxovat,  hrozí nám,  že nám to tělo vrátí
 
Ukládané napětí a bludné kruhy stresu a nestrávených emocí mohou vést k
nespavosti, špatnému trávení, vysokému krevnímu tlaku, bolestem hlavy, bolestem páteře a mnoha dalších typických psychosomatických potížím. 

- MUDr. Adriana Chytilová

UMÍTE I VY  SPRÁVNĚ ODPOČÍVAT?

Schopnost odpočívat a uvolnit považuji za jednu ze základních dovedností 
  pro dobré fungování těla

Pokud dokážeme využít jen nezbytně nutné úsilí k dosažení našich cílů a v těle mít napětí přiměřené situaci, ušetříme mnoho sil a jsme mnohem spokojenější. 
 

Dobré zacházení s emocemi a vztahy je to nejlepší, co pro své zdraví můžeme udělat.

Stejně tak i umění odpočinku a relaxace je jedna z nejcennějších dovedností, které se můžete v dnešní hektické naučit.

DOPŘEJTE SVÉMU TĚLU KONEČNĚ PLNOHODNOTNÝ ODPOČINEK!

Znáte i Vy ty stavy, kdy Vás přemáhá únava, sednete si nebo lehnete, ale stále Vás něco vyrušuje?

Cítíte se jako na trní, protože nedokážete vypnout hlavu, ve které se honí tisíce myšlenek?

Vaše jakékoliv snahy o odpočinek stejně skončí tak, že nakonec vstanete a jdete něco dělat?

Pojďme si společně krok za krokem ukázat, jak zpomalit a vymanit se ze zaběhnutého koloběhu denních povinností, protože čas od času potřebuje každý organismus vypnout a zregenerovat.
I ten Váš!

Pojďme se společně naučit, jak podpořit naši unavenou mysl a tělo

Společně si na konkrétních cvičeních ukážeme, jak dopřát oběma dostatek plnohodnotného odpočinku. Odměnou Vám bude celkové uvolnění a regenerace, která je pro Vaše tělo i mysl nesmírně důležitá!

NA CO SE KONKRÉTNĚ MŮŽETE TĚŠIT?

Tento minikurz je zaměřen ryze prakticky. 

Na začátku kurzu Vás bude čekat odpočinkový minitest, ve kterém zjistíte, jak jste na tom s odpočinkem a následně si ihned vyhodnotíte, jaké jsou nejčastější vlivy, kterě Vás vyrušují z odpočinku.

Dále se dozvíte, jak velkou roli hrají emoce a energetický proud. Pokud se neustále snažíme v životě potlačovat své emoce, nakonec vyplují na povrch právě v době, kdy chceme odpočívat...

Budeme se také zabývat technikami, které nám pomohou uvolnit napětí v našem těle a velká pozornost bude také věnována tomu, jak se cítíte ve Vašem vlastním těle

Samostatným rozsáhlým tématem, kterému se budeme věnovat, je únava a co jí způsobuje a nakonec Vám představím konkrétní relaxační polohy, které pomohou navodit pocit uvolnění ve Vašem těle.

JEŠTĚ PODROBNĚJI ...

 • Kurz obsahuje dohromady 12 videí
  V celkové délce cca 120 minut.
 • Odpočinkový test
  a také jeho vyhodnocení.
 • Zvýhodněná cena ostatních kurzů z dílny psychosomatika-online.cz
  V bonusové sekci můžete zakoupit další produkty z naší dílny s 20% slevou.
 • Zvýhodněná cena konzultací psychosomatiky
  Máte možnost zvýhodněných osobních konzultací v Praze s psychoterapeutkou Ing. Ivonou Přečkovou.
 • Přístup k videím ihned
  Videa i audio nahrávky jsou uloženy v rámci nové členské sekce na webu, kam se dostanete odkudkoliv. Videa můžete začít sledovat ihned. Pokud raději posloucháte, jsou pro Vás nachystány u každého videa nachystány MP3 nahrávky, které je možné přímo stáhnout. Přístupy do členské sekce Vám přijdou ihned po zaplacení objednávky do Vaší emailové schránky.

JAKÁ JE CENA TOHOTO MINI KURZU?

Tento relaxační online minikurz můžete získat za

599 Kč s DPH

KDO JE AUTORKA KURZU?

MUDr. Adriana Chytilová
MUDr. Adriana Chytilová

Mou životní cestou je péče o tělo, duši, spiritualitu, jejich propojení a harmonie. Věnuji se praxi praktické lékařky, psychosomatickému poradenství a psychoterapii. Zaměřuji se na témata psychosomatiky, ženství a mateřství.

Kromě klasického lékařského vzdělání jsem absolvovala akreditované psychoterapeutické výcviky v Biosyntéze (orientované na tělo) a PCA - Person Centred Approach (Rogers). Současně mne zajímalo i mnoho alternativních metod, které mi dotvořily celostní pohled na lidskou bytost a její svět.

Více o mne na www.psychoterapie-psychosomatika.cz

NAKOUKNĚTE DOVNITŘ...

Máme pro Vás pohled pod pokličku členské sekce. 

Po zaplacení objednávky Vám budou automaticky vygenerovány přihlašovací údaje
do online členské sekce, kam se jednoduše dostanete vyplněním formuláře na přihlašovací stránce.

Po přihlášení Vás uvítá nástěnka, kde se dozvíte více o programu. Nástěnka Vás také zavede přímo na odpošinkový minitest a jeho vyhodnocení.

Jednotlivá témata minikurzu můžete sledovat na samostatných stránkách.

U některých témat pak najdete na stránce i více videí.

Pod každým videem si můžete stáhnout MP3 audio soubor z videa a poslouchat ho třeba při jízdě autem nebo na místech, ke není k dispozici internet.

CO NA PRÁCI ADRIANY ŘÍKAJÍ KLIENTI?

"Adrianu jsem si vybrala jako terapeutku, neboť má klasické medicínské vzdělání a zároveň provozuje psychoterapeutickou praxi. Již dlouho bojuji s psychosomatickou chorobou a chci ji léčit jinak než medikamenty nebo chirurgickým zákrokem. Vím, že problém je ve mě, v mém přístupu k životu ,ve vnímání a řešení určitých situacích, v mém chování se ve vztazích. Společně s Adianou hledáme kořeny tohoto jednání a cestu, jak dělat věci jinak. Jsem velmi spokojená, neboť každé sezení mne posouvá o kus dál. Adriana je velice citlivá , empatická, dokáže vytvořit bezpečné prostředí a pomoci člověku i v hodně těžkých životních situacích. Děkuji."

Blanka, 60 let

"Spolupráce s Adrianou mi bez přehánění změnila život. Během naší spolupráce se mé trápení postupně snižovalo a mizelo, zároveň s tím jsem se mohl snad poprvé v životě volně nadechnout. Mé zadrhávání prakticky zmizelo a s tím i úzkostné pocity. Při sezeních jsem cítil bezpeci, důvěru a přijetí a zároveň podporu. Stala pri mne i v těch nejtěžších momentech a toho si moc cením.“

Aleš, 29 let

"Už Woody Allen tvrdil, že by každý měl mít svého terapeuta. Já tvrdím, že by každý měl mít svou Adrianu. Její moudrost, schopnost klást ty správné otázky, souznět, chápat a citlivě nasměrovat k jádru problému, je pro mě dodnes neuvěřitelná. Potkala jsem za svůj život (i za svou kariéru) několik psychologů, terapeutů a couchů, a musím uznat, že se p. Chytilové žádný nerovná. Vím, že kdykoliv mám pocit, že se topím, nebo si potřebuji jen řádně srovnat myšlenky, pomůže mi pár dobře mířenými rozhovory."

Michaela, 28 let

"Adriana mne provázela terapií přibližně čtyři roky, vždy jsem se na terapii cítila bezpečně. Adrianu jsem vnímala jako terapeutku s citlivým přijímajícím a empatickým přístupem. Často jsem cítila, že je na mne dobře napojená a že mluvíme opravdu o tom, co mne trápí. Terapie mi byla užitečná v období, kdy jsem si nebyla jistá sama sebou, neměla jsem vytvořený okruh přátel, se kterými mám opravdový-uspokojivý vztah , v partnerském vztahu jsem se cítila závislá. Více si nyní uvědomuji své potřeby, o které si již umím více říkat, cítím, že mám kolem sebe uspokojující vztahy a stabilní zázemí (nově cítím zázemí sama v sobě). V partnerském vztahu se cítím svobodnější a celkově mám pocit, že jsem konečně dostala odvahu být více svá. Děkuji za Vaši podporu, byla jste mi po ty roky spolupráce vzácným průvodcem."

Tereza K.

Máte odvahu na to, zastavit se a uvědomit si, co je pro Vás v životě opravdu důležité?

Chcete přijít na kloub tomu, co je pravou podstatou plnohodnotného odpočinku?